Послуги

Страхові спори

Страховий випадок - подія, передбачена договором страхування або законодавством, яка відбулася і з настанням якої виникає обов'язок страховика здійснити виплату страхової суми (страхового відшкодування) страхувальнику, застрахованій або іншій третій особі.

При настанні страхового випадку страхова компанія (страховик) виплачує страхувальникові (фізичній або юридичній особі) певну грошову суму (страхову виплату).

Однак, на жаль, не можна забувати і про те, що в даний час навіть пройшовши всю процедуру страхування (тобто уклавши договір, сплативши страхову премію і отримавши страховий поліс), не можна бути повністю впевненим у тому, що при настанні страхового випадку відшкодування буде виплачено страховиком своєчасно і в повному обсязі. Адже нерідкі випадки, коли окремі недобросовісні страхові компанії готові йти на всілякі хитрощі тільки для того, щоб затягнути виплату страхового відшкодування або взагалі не виплачувати її.

Тому, своєчасне звернення до Адвокатського бюро «Дементьєв ЯН» за отриманням кваліфікованої юридичної допомоги (юридична консультація) дозволить Вам мінімізувати ризики неотримання страхового відшкодування внаслідок настання страхового випадку.

ПослугиВартість
Усна консультація 300 грн./год.
Письмова консультація 500 грн.
Представництво інтересів в страхових спорах від 4 000 грн.