Послуги

Створення й супровід діяльності ОСББ

У звязку із прийняттям Верховною Радою Закону України «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» ( 417-19 ) перед мешканцями багатоповерхових будинків постало питання подальшого управління будинком. Або залишити все як раніше та отримувати житлово-комунальні послуги від виконавців, яких буде одноособово обирати місцева влада або ж самостійно визначити долю будинку.

Адвокатським бюро «Дементьєв Ян» було реалізовано ряд проектів щодо створення ОСББ в багатоповерхових будинках. Створення ОСББ не примушує власників здійснювати управління будинком. Створення ОСББ – це можливість самостійно визначити управителя.

Створення ОСББ при участі досвідченого та кваліфікованого адвоката, дозволить уникнути труднощів при отриманні статусу неприбутковості, зменшення податкового навантаження та нівелює можливі ризики при невиконанні положень законодавства України, що регламентують процес створення ОСББ.

До проблемних питання створення ОСББ можна віднести: визначення кількості співвласників (наприклад, у випадку наявності паркінгу), отримання актуальної інформації щодо співвласників, отримання документів на будинок від управителя/виконавця послуг утримання будинку, розрахунок внесків на утримання та ін.

ПослугиВартість
Усна консультація 300 грн.
Підготовка пакету документів для створення ОСББ 1 000 грн.
Отримання інформації щодо власників з реєстру 50 грн. за 1 витяг
Створення ОСББ «під ключ» від 4 000 грн.
Супровід діяльності ОСББ від 3 000 грн./міс.